HappyGlass ølglass 400 ml - Tritan plast, BPA-fri

HappyGlass ølglass 400 ml - Tritan plast, BPA-fri
Media

Profileringsartikler med trykk av logo

Profilklartikler: Profilklær, reklameartikler & firmagaver

Kort leveringstid / Ekspress: In-house produksjon i Oslo

Bestill med trykk eller brodering - Velg i 30.000+ produkter

Uforpliktende skisser med logo på produkter

For spørsmål, skisse eller pristilbud >>> Kontakt oss

Logofiler legges til i kassa eller sendes etter at du bestiller. Ingenting er bindende før du har godkjent korrektur!
Art.nr. 275804

HappyGlass The Baron ølglass kombinerer eleganse og holdbarhet i et lett og slitesterkt design. Laget av BPA-fri Tritan-plast, er det både klart og gjennomsiktig, samtidig som det tåler oppvaskmaskin og kan brukes flere ganger. Med høy stett og et stilrent utseende er det perfekt til arrangementer, messer, festivaler og utendørs feiringer.

Dette glasset er produsert i Nederland og designet for lang levetid. For å bevare eventuelle trykk eller logoer anbefales håndvask. Kapasitet: 400 ml.




Priser
Antall 32 64 128 256 512 1024
Pris/stk 82.00 73.50 68.50 67.00 63.50 62.00
Beregn pris
Antall  (Minste antall 32 stk)


Logomerking
Produktfarge

Transparent


Total pris
kr




Prisspesifikasjon



Happy Glass

Gjenbrukbare drikkevarer, laget av høykvalitets BPA-fri polyester. Brillene er klare, blanke, praktisk talt uknuselige og lette. HappyGlass har det riktige glasset for hvert øyeblikk og til enhver anledning i stilig design. Ekstremt egnet til bruk på (sports)arrangementer, festivaler, konserter og alle anledninger hvor glassforbud gjelder. Nederlandsk design og laget i Holland.


Se alle produkter fra Happy Glass
Artikkelnummer 275804
Material Tritan
Høyde 19.6 cm
Diameter 9.5 cm
Vekt 80 gram
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original.
Lagersaldo 0 st i lager
Lignende profileringsartikler: